HAKKIMIZDA

DILBAZ Ihr. Ith. ve Paz. Gıda Tarım Ürünleri Ins. Tas. Tic. Ltd. Sti.1993 yılında Antalya'da kurulmustur. Ekolojik dengeyi koruyarak profesyonel personel denetiminde kontrollü üretim ile en kaliteli ürünü en uygun sartlarda elde edip saglıklı bir tüketimi ilke edinmiş bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Hicbir zaman ödün vermediği kalite ve disiplin anlayışı ile istikrarlı fiyat politikası birlesince avrupa pazarında sağlam ve güvenilir bir mevkiye sahip olmustur.

2000 yılında Kaklık / Denizli işletmesini faaliyete geçirip ana kalemlerinin bir parçası olan Kiraz, Sultana Üzüm ve Nar'ı teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bursa'daki işletmesinde Taze İncir (Bursa Siyahı), Biber çeşitleri (Capia, Chili, Sivri, Dolma, Çarliston) Şeftali, Erik, Ayva vs... Ürünlerin ihracatını yaparak siz tüketicilerine ulaştırmaktadır.

DİLBAZ; Şekerpare (Kayısı)'nin memleketi olan Malatya' da da tüketicilerine taze meyve ve sebze sunma çabasını sarf etmektedir

Uluslararası sertifikalandırma kurulusları yapmıs oldukları denetimler sonucu ürünlerimizi ve tesislerimizi asagidaki sertifikalar ile belgelendirmislerdir.

  • GLOBALGAP (İyi Tarım Uygulama Standardı)
  • BRC (İngiliz Perakendeciler Birliği Uluslararası Gıda Standardı)
  • ISO 22000:2005 (HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)
  • ISO 9001:2008 (Kalite Yönetim Sistemi)